Pomysł na biznes 18+

Robienie transkrypcji ze spotkań może być sposobem na dorobienie do domowego budżetu. Znam kilka osób, które w ten sposób zarabiają na życie od kilku ładnych lat.

Za kilka tygodni odchodzę z pracy w firm i stale szukam nowych możliwości na biznes, który da mi określony dochód. Kocham wszystko co jest powiązane z pisaniem i czytaniem i temu mam się poświęcić w najbliższej przyszłości. Muszę przewertować internet w poszukiwaniu portali, w których można się zarejestrować jako transkrybent. Muszę też przejrzeć fora dla transkrybentów, tam można się wiele dowiedzieć.

Tematy podobne: https://wle.pisz.pl/abi-kto-to

Od tego zacznę. Szybkie pisanie na klawiaturze to zdecydowanie mój atut, ponieważ od lat pracuję z komputerem i zawsze dużo pisałam. Myślę, że warto wykorzystać umiejętności, które już posiadam bez potrzeby dodatkowej inwestycji. Posiadam też dobre słuchawki. Przyda się pewnie też jakiś program do transkrypcji. No cóż, jeśli nie spróbuję to się nie dowiem. Może wykaże się, że to jest jednak coś dla mnie. Wpływ na biznes dla tych co czytają i piszą.